LietuviškaiEnglish

Kauno Gimtadienis

Visas galinčias ir norinčias kviečiu švęsti Kauno Gimtadienį su linijiniais šokiais Nemuno saloje 12-13 val.  Pašokti gamtoje nesudėtingus Kauno programos šokius  bus vienas malonumas po 2 mėnesių karantino!!!
Preliminarus šokių sąrašas:

KAUNO GIMTADIENIS 2020


1.Sofia

2.Tell me

3.Hey Bachata

4.Cabeza

5.Love you more

6.Giant

7.Fiesta Cubana

8.Shot of Tequila

9.Soul shake

10.No lo trates, no

11.Merengue Amame 

12.Rocket to the sun 

13.3 to tango

14.Disco fever


15.Yodel polkaTĘSIAMAS mūsų klubo XVI

Atsargiai ir laikydamiesi visų SAM nurodymų
https://koronastop.lrv.lt/…/nustatyti-reikalavimai-sporto-t… palengva pradedame atnaujinti šokių grupių užsiėmimus. Birželį tikimės šokti "pilna koja" vietoj karantininio balandžio ir tik liepą uždaryti mūsų klubo XVI šokių sezoną. Grupėse galime šokti iki 10 žmonių, todėl prašau registruotis , kas pakitusiomis aplinkybėmis sutinka gryžti į salę užsiėmimams.

Su šokio diena!!!!

Balandžio 29 dieną tradiciškai švenčiame Tarptautinę Šokio dieną. Šiais metais, kad ir keistai švenčiame, bet švenčiame! nes muzika ir šokis visada kuria geras emocijas ir suteikia mums daug daug džiaugsmo. Kol salėse dėl paskelbto karantino šokių pamokos negali vykti, šokame iš namų ir neprarandame optimizmo!!!Tegyvuoja šokis!!! Tenedingsta šypsena mūsų veiduose!!!
Štai  čia gražūs prisiminimai iš mūsų klubo veiklos - ketvirtadienio grupė, su Giedre priešakyje - ačiū Audronei Bukmanaitei už fantastišką filmuką!
Visada mintimis galime gryžti į praėjusią šiais metais, mūsų  XVI šokių sezono vidurio šventę - buvo linksma šokti kartu.!
Laikantis karantino - šokiai namuose, kieme ir po vieną - negalime nešokti;)))

VIENA LINIJA

Mūsų šokėjų pasirodymai video kanale

Mus rasite


Šokių klubas Viena Linija ©2006-2010 http://www.line-dance.lt/