LietuviškaiEnglish

Esant karantinui, vyksta ONLINE pamokos

Esant ekstremaliai situacijai šalyje ir visame pasaulyje dėl COVOD-19, laikomės karantino ir šokame iš namų. ONLINE pamokos vyksta tečiadieniais, ketvirtadienais ir penktadieniais. Norinčius prisijungti, kviečiame rašyti į el.paštą : vienalinija@gmail.com. Sekite mus Youtube kanale ir Facebooke.
Būkite sveiki, šokime iš namų, nepraraskite vilties bei geros nuotaikos!!!
Susitiksime po karantino;)

Kvietimas naujokams!

Trečiadieniais centre 18 val.
Kviečiame pradedančiuosius jungtis prie smagaus, turinčio XVI metų patirtį ir susiformavusias tradicijas kolektyvo, išmokti nesudėtingų smagių linijinių šokių ir taip atrasti naujų savo talentų ar susikurti gyvenimo būdą su linijiniais!!!

Su šokio diena!!!!

Balandžio 29 dieną tradiciškai švenčiame Tarptautinę Šokio dieną. Šiais metais, kad ir keistai švenčiame, bet švenčiame! nes muzika ir šokis visada kuria geras emocijas ir suteikia mums daug daug džiaugsmo. Kol salėse dėl paskelbto karantino šokių pamokos negali vykti, šokame iš namų ir neprarandame optimizmo!!!Tegyvuoja šokis!!! Tenedingsta šypsena mūsų veiduose!!!
Štai  čia gražūs prisiminimai iš mūsų klubo veiklos - ketvirtadienio grupė, su Giedre priešakyje - ačiū Audronei Bukmanaitei už fantastišką filmuką!
Visada mintimis galime gryžti į praėjusią šiais metais, mūsų  XVI šokių sezono vidurio šventę - buvo linksma šokti kartu.!
Laikantis karantino - šokiai namuose, kieme ir po vieną - negalime nešokti;)))

TĘSIAMAS mūsų klubo XVI

Atsargiai ir laikydamiesi visų SAM nurodymų
https://koronastop.lrv.lt/…/nustatyti-reikalavimai-sporto-t… palengva pradedame atnaujinti šokių grupių užsiėmimus. Birželį tikimės šokti "pilna koja" vietoj karantininio balandžio ir tik liepą uždaryti mūsų klubo XVI šokių sezoną. Grupėse galime šokti iki 10 žmonių, todėl prašau registruotis , kas pakitusiomis aplinkybėmis sutinka gryžti į salę užsiėmimams.

Kauno Gimtadienis

Visas galinčias ir norinčias kviečiu švęsti Kauno Gimtadienį su linijiniais šokiais Nemuno saloje 12-13 val.  Pašokti gamtoje nesudėtingus Kauno programos šokius  bus vienas malonumas po 2 mėnesių karantino!!!
Preliminarus šokių sąrašas:

KAUNO GIMTADIENIS 2020


1.Sofia

2.Tell me

3.Hey Bachata

4.Cabeza

5.Love you more

6.Giant

7.Fiesta Cubana

8.Shot of Tequila

9.Soul shake

10.No lo trates, no

11.Merengue Amame 

12.Rocket to the sun 

13.3 to tango

14.Disco fever


15.Yodel polkaDĖMESIO!!! stabdome užsiėmimus

Atsižvelgiant į Vyriausybės nurodymus, siekiant apsisaugoti patiems  ir apsaugoti visus aplinkinius, iki gegužės 18d. stabdomos repeticijos visose grupėse.
Vietoje repeticijų šokių salėse, siūlysim šokių programą video formatu, į kurią bus galima įsitraukti virtualiai :) Nepamirškime išmoktų šokių, šokime juos namuose!!!
XVI šokių sezono dar nebaigėme, tik pristabdėme!!!
Mūsų video kanalas čia

Sveikiname!

Keturios I vietos, dvi III ir viena IV  - tokios prizinės vietos iškovotos mūsų klubo šokėjų Vienoje vykusiame Austrijos kantri ir linijinių šokių čempionate. Sveikiname Giedrę, Vaigą, Rasą ir Giedrą su I vieta. Džiaugiamės kartu!!! Sveikinimai labai šauniai pasirodžiusioms Daivai Kielaitei, Jurgitai Neverdauskaitei, Tatjanai Dorofejevai!!!

2019 metų uždarymui

GRUODIS - smagiausios metų šventės laukime
Gruodį skaičiuojame paskutines 2019 metų repeticijas ir didžiųjų metų švenčių pasiruošime nepraleiskime progos pašokti drauge tradicinėje vakaronėje prie Kalėdinės eglutės!!!

ATIDARYTAS XVI Šokių Sezonas!!!

Užsiėmimai savo grupėse nuo 12.09.2019
Jau renkamės po vasaros į savo grupes ir vėl linksmai leidžiame vakarus!!! Pasitikrinkite laiką žvilgtelėję į Tvarkaraščius!

Kviečiame naujokus!!! Pradedančiųjų grupės

Geros nuotaikos ir energijos dozė kiekvieną vakarą!!! Pradėkite šokti linijinius šokius ir atraskite savo gyvenime daugiau spalvų!! Laukiame Jūsų!!!
Kviečiame registruotis į pradedančiųjų grupes trečiadieniais nuo 18 val. Centro salėje, Laisvės al 101a ir antradieniais nuo 19 val. Vilijampolės salėje, Demokratų 36.
Kaina mėnsiui - 20 eur 4 sav/4 kartai.
Pirmas NEMOKAMAS užsiėmimas rugsėjo 18 d. 18 val. Centro salėje, Laisvės al 101a

XVI šokių sezono atidarymas

PUOTA: meniu - gurmaniški valgiai ir šokiai
Skelbiama Šokių Sezono Pradžios  PUOTA!!! Metas visiems darniai ir smagiai pradėti XVI šokių sezoną! Renkamės rugsėjo 11 d.18 val. Fresh Buffet Medžiotojų užeigoje! Jonavos g.7 . Puotausime ir šoksime!!! Aprangos kodas - nesustabdomai linksma, geltona ir vasariška,nes lauke vis dar vasariškai šilta;))) Įėjimas 14,9 eur.

Zumba

Judame klubais latino muzikos ritme ir linksmai ruošiamės vasarai;) Balandį nemokami zumbos užsiėmimai!! Kviečiame!!! Registracija 8 615 93665

Kauno pavasario mugė

Pavasaris bunda, orai malonesni, tuoj viskas sužaliuos - tokiu metu pajudėti linksmai su muzika, šurmuliuojančioje Kauno pavasario mugėje bus vienas smagumas! Renkamės prie Soboro, nuo 17 val iki 17.30 val  ten bus jungtinė Kauno klubų  linijinių šokių progrma. Jei moki šokti - dalyvauti privalai!!!!
Šokių programa:

 1. Senorita
 2. Surprise in Vancouver
 3. Goodbye For Now
 4. Put the blame on me/Echame la culpa
 5. Havana cha
 6. Do it like this
 7. Cupid Shuffle
 8. Love you more
 9. Groovy love
 10. Celtic duo
 11. You are the reason baby
 12. Hey senorita AB  
 13. All katchi, all night long

Merry Christmas and Happy New Year!!!!

Dėkojame, kad visus 2018 draugavote su mumis, išmokote daug naujų šokių, kūrėte gerą nuotaiką sau ir kitiems, šypsojotės ir šokote!!!! Linksmų Jums Šv. Kalėdų ir laimingų ateinančių 2019-ųjų!!!!
Merry Christmas and Happy New Year!!!!

Su Nauju - jau XV šokių sezonu!!!

"Viena linija" savo XV šokių sezoną jau atidarė, kaip visada, šventiškai ir trankiai!!! Ačiū visoms susirinkusioms ir linksmai šokusioms - tegu gera nuotaika lydi Jus visą šį sezoną!!!
Čia linksmybės tęsis visus metus, nuobodžiauti neteks, nes - ŠOKSIME: linksmai, trankiai, lyriškai, uždegančiai, jausmingai, ispaniškai, kubietiškai ...rudens, ir žiemos ilgi vakarai tikrai neprailgs ;)

Su Nauju - jau XV šokių sezonu!!!

Bėga paskutinės vasaros dienos, palikdamos nepamirštamus įspūdžius...Dar vėjas galvose, bet gal metas gryžti į šokių sales ir pradėti ...jau XV šokių sezoną!!! Čia tęsis linksmybės visus metus, nuobodžiauti neteks, nes - ŠOKSIME: linksmai, trankiai, lyriškai, uždegančiai, jausmingai, ispaniškai, kubietiškai ...O pradėsime lengvu pasivaikščiojimu: renkamės rugsėjo 3 d. 17.50 val. ant medinio tiltelio prie Kauno pilies. Ekskursija su gide "Kauno gatvės menas" ( trukmė 2,5 val.) Šokti pradėsime nuo rugsėjo 10 d. savo laiku ir savo grupėse. Iki malonaus visų klubo šokėjų susitikimo!!!

Summer Classic 2018

Nuoširdūs sveikinimai šokėjom, sugebančioms, net atostogaujant, dalyvauti varžybose Vokietijoje ir sėkmingai pelnyti prizus!!! Karštis ir visuotinis atsipalaidavimas vasarą neužgožė šokėjų atkaklumo ir ryžto siekti puikių rezultatų!!! Valio! Valio! Valio!

Netikėtumų festivalis Kaune

100 pirmų kartų
Jei liepos 14 dieną likai Kaune? - tau pasisekė;))) Ateik, dalyvauk, nustebink save ir kitus!!!
Jei oras nesukliudys, piknike prie Neries 13 val. sušoksime bendrą Kauno linijinių šokių klubų  programą, išbandytą ir sušoktą šiemet Hanza dienose:
1.Over the moon
2.Lonely drum
3.Subeme La radio
4.Rhytm Cha
5.Nancy Muligan
6.Attention
7.I'm Free
8.Dame mas
9.Italiano
10.Shape of you
11.Throwback love
12.I got a woman
13.Put the blame on me
14.Corazon diamond
15.Just have faith

Baigėsi XIV

Susitiksime vėl rudenį!!!!!

Planuojame vasaros atidarymą Palangoje

ir, žinoma, su linijinių šokių programa;)
Šventė "Sportas visiems", gegužės 25-27d.d.

Lietuvos Nepriklausomybės 100-metį

Crystal Boot Awards 2017 apdovanojimuose šokis "Lonely Drum" išrinktas geriausiu metų šokiu! "Viena linija" jį taip pat linksmai šoka ir taip švenčiame Lietuvos Nepriklausomybės 100-metį!!!
"Lonely drum"
"Wandering hearts"
"Summer sway"
Lights down low

Sveikiname klubo šokėjas

Sveikiname Tatjaną (II vieta Novice gold), Jurgitą (II vieta Novice silver), Gintarę (II vieta Novice crystal) ir Vilmantę (III vieta Intermediate silver), užėmus prizines vietas!
Džiaugiamės kartu su jumis Vilniuje pasiektais rezultatais ir linkime nesustoti, tobulinti šokio techniką ir siekti naujų laimėjimų!

Viduržiemio šventė - šokių sezono vidurys

Kai už lango sninga, šalta, smagu prisiminti linksmą šokių vakarą vienminčių būryje. AČIŪ visoms šokėjoms, kurios aktyviai dalyvavo, gražiai šoko, kūrė gerą nuotaiką!!! Ką tik prabėgusios XIV šokių sezono vidurio šventės "Polkutė iš taškiukų" nepamirštamos akimirkos.

Raudondvario pilyje nuvilnijo įspūdingas

linijinių šokių vakaras "The Great Gatsby"
AČIŪ LINKSMOMS "Vienos linijos" ŠOKĖJOMS smagiai sudalyvavus jungtiniame linijinių šokių vakare "The Great Gatsby"!!! Jūsų apranga, nuotaika, vaišės ir visa aplinka buvo tiesiog EKSKLIUZYVINĖ !!! Dalinamės įspūdžiais ir nuotraukomis su visais, kurie negalėjo sudalyvauti ;)
Fotogalerija

SVEIKINIMAI !!! Visoms mūsų šokėjoms

Puiki žinia pasiekė mus iš Italijos. Milane linijinių šokių čempionte Lietuvai atstovavo gausus Lietuvos šokėjų būrys ir iškovojo daugybę prizinių vietų. Ypatingai džiugu, kad mūsų klubo šokėjos Vilmantė, Tatjana, Giedrė, Rolanda, Angelija tapo finalistėmis ir prizinių vietų laimėtojomis, o Rasa Makutėnienė net iškovojo Regal žvaigždės titulą!!!! Ir tai jau trečiasis aukščiausias įvertinimas šokėjoms iš Lietuvos; Rasa Makutėnienė prisijungė prie Inos Kuprionienės ir Dainos Eirošienės, į geriausių iš geriausių šokėjų olimpą. O mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Rasa Makutėnienė šoka su "Viena linija";)))) DIDŽIAUSI SVEIKINIMAI JUMS !!!! Sėkmingų startų ir ateityje!
Fotogalerija
Visi Rezultatai

Linijinių šokių programos Kaune,

geriausias būdas išblaškyti debesis...
Mažėja saulės , tamsėja vakarai, bet šokantiems linijinius šokius, tai nė motais! Groja gera muzika, šokis žinomas - galime šokti ne tik salėje, bet ir miesto šventėse, ką ir padarėme Rudens mugėje Laisvės alėjoje ir Šokančio senamiesčio šventės metu Vilniaus gatvėje. Ačiū aktyviausioms ir tikriausioms šokio fanėms - Jūsų veiduose šypsena ir užkrečianti nuotaika, geriausias pavyzdys visiems dar nešokantiems, kad linijiniai šokiai geriausias vaistas prieš rudeninę depresiją ;)
Fotogalerija

Sveikiname klubo šokėjas,

Didžiausi sveikinimai šokėjoms, gražiai sudalyvavusioms ir pelniusioms prizus tarptautinėse linijinių šokių varžybose Vilniuje. Sveikiname su I(2) vieta Rasą Makutėnienę, Angeliją Kubilienę (1),Giedrą Vidžiūnienę (1), Rolandą Mažeivienę (1); su II(3) vieta Giedrę Bliūdžiūtę ;su IV(9) vieta Vaigą Varnavičienę; su VI(8) vieta Daivą Kielaitę.
Linkime Jums daug daug atkaklumo, ryžto ir sėkmės, dalyvaujant ir tolimesnėse varžybose. Daug aukštų vietų linkime iškovoti lapkričio viduryje Milane!!!
visi rezultatai

Linijinių šokių vakaras lapkričio 19 dieną

Raudondvario pilyje, menų inkubatoriaus salėje

Kviečiame jus lapkričio 19d. 16val. į Raudondvario pilies dvare vyksiantį linijinių šokių vakarą "Didysis Gatsby" tema.

Aprangos kodas: "Dress to Impress." Pasipuošk, kad gerai jaustumeisi ir gražiai atrodytum fotografijose.

Jūsų laukia:
• Gražiausia Raudondvario Pilies Dvaro šokių salė
• Naujausi linijiniai šokiai
• Šokių mokymas
• Pasirodymai
• Profesionalus fotografas
• Puikus garsas ir apšvietimas
• Konkursas (visa info vietoje)
• Staigmena
• Didelė kompanija draugų, pažįstamų ir kitų šokėjų!

Atidarykime "All Lithuanian Linedance" sezoną kartu! Tegul tai būna visų Lietuvos linijinių šokių šokėjų vakaras.

DATA: lapkričio 19d.
VALANDA: 16:00 val.
VIETA: Raudondvario Pilies Dvaras
KAINA: 10€

Registracija į renginį repeticijose.

Metas švęsti Harmony parke!

kartu su kantri ir linijinių šokių asociacija jungiamės į bendrą šventę
Registracija grupėse

Estija, Paide ir DUYD-X,

Didelis AČIŪ mūsų klubo šokėjoms, Estijos renginio "Dance untill you drop" fanėms, Jūsų dėka vasaros išvyka į Estiją tampa gražia tradicija:) Smagiai pakeliauta ir dar smagiau prisišokta!!!
Nepamirštamos akimirkos

TRYS NEMOKAMI užsiėmimai norintiems pradėti

rugsėjo 7, 13 ir 15 d.d.
LAUKIAME JŪSŲ "Vienos linijos" naujose pradedančiųjų grupėse!!! Tvarkaraštyje pasirinkus grupę, Centre arba Vilijampolėje, pildyti registracijos anketą ir laukti kvietimo. Jei smalsu, kokie tai šokiai : Kviečiame registruotis į nemokamus užsiėmimus ( rugsėjo 7 d. 19.15 val.; 15 d. 17.30 val., rugsėjo 13 d. 10 val. ryte Centro saleje ) išbandyti ir likti su linksmu "Vienos linijos" kolektyvu!!!
Tvarkaraštis
Registracija
Kainos

Gėlėti sijonai

XIII šokių sezono finalas - Palanga

Draugystės tiltas 2017
Kaip visada - ŠAUNIAI, klubo šokėjos sudalyvavo tradicinėje linijinių šokių šventėje "Draugystės tiltas" Palangoje.
Geras oras, nuotaika, linksmi šokiai ryte prie jūros, dieną Basanavičiaus gatvėje, vakaronė su Žilvinu Žvagaliu Palangos sporto arenoje, o sekmadienį varžybinis jaudulys sporto arenoje - pilna savaitgalio programa vienminčių draugų būryje;) Didelis AČIŪ aktyviausioms klubo šokėjoms, puikiai pristačiusioms šventėje Vieną Liniją!!!!
Fotogalerija

Gatvės muzikos diena GMD

su linijiniais šokiais
Gegužės 20 dieną nuo 14 iki 15 val.šoksime ne salėje, o lauke - prie Kauno valstybinio muzikinio teatro !!!
Jau treti metai iš eilės, kai muzikuoja ir šurmuliuoja visas miestas, visi Kauno linijinių šokių klubai jungiasi į bendrą šokį. Jei tu šokėjas, dalyvauti tiesiog privalai;)))
Fotogalerija

Ežerėlio miesto šventėje šoko

Kauno miesto ir Kauno rajono linijinių kolektyvai
Vasara...šokame ne salėse, o lauke - šį kartą Ežerėlio šventėje. Svetingai pakviesti Kauno miesto ir rajono linijinių šokių kolektyvai atliko visą Draugystės Tilto programą. Aktyviausios ir linksmiausios klubo šokėjos spėja sudalyvauti visur ;))) AČIŪ Vidai, Daliai, Birutei, Irmai, Larisai, Zitai ir Sonatai - atstovavusioms Vieną liniją !!!
Fotogalerija

SVEIKINAME!!! mūsų šokėjas,

Sveikiname "Vienos linijos" šokėjas-varžybų dalyves, su prizinėmis vietomis Rygos linijinių čempionate, vasario 25-26 d.d. Visada džiaugiamės Jurgitos, Vaigos, Tatjanos, Giedros, Rolandos, Angelijos, Vilmantės, Giedrės ir Rasos puikiais pasiekimais. O šį kartą ypatingai džiugu girdėti apie Daivos Kielaitės aukštus rezultatus Rygoje!!!
Linkime visoms gerų varžybinių startų kovo 25-26 d. Vilniuje, o vėliau ir Beniliukso varžybose balandžio pabaigoje!!!
Beniliukso varžybų rezultatai
Fotogalerija

KVIEČIAME visus, norinčius šokti,

į naujas pradedančiųjų grupes
Pradėkite metus su naujais iššūkiais!!! Sausis - pats metas prisijungti!!!
Tvarkaraštis. Registracija.

SVEIKINAME!!! mūsų šokėjas

SVEIKINAME!!!
Angeliją Kubilienę - III vieta Gold Intermediate grupėje
Giedrą Vidžiūnienę - II vieta Gold Advanced grupėje
Rolandą Mažeivienę - III vieta Silver Advanced grupėje

Artėjančių švenčių laukime

kokteilių vakarėlis su šokiais
Gruodžio 16 dieną 18.30 val. KVIEČIAME !!!

SVEIKINAME!!! mūsų šokėjas

Mūsų klubo atkakliausios varžybininkės  laimi aukštus apdovanojimus linijinių šokių varžybose, šį kartą Lithuanian Open 2016, Vilniuje. Jų gražus, muzikalus ir artistiškas pasirodymas visada papuošia mūsų klubo renginius. Nauširdūs sveikinimai Daivai, Vaigai, Rasai, Angelijai, Giedrai, Tatjanai, Jurgitai, Vilmantei, Rolandai ir Giedrei. Linkime puikių rezultatų ir Pasaulio WCDF varžybose!!!
Varžybų rezultatai

Naujas XIII šokių sezonas

jau pradedamas !!!
Prabėgančios vasaros įspūdžiai gula į foto albumus, o šokių salėse gera muzika ir nauji šokiai kviečia pradėti jau XIII šokių sezoną!!! Preliminarūs tvarkaščiai paskelbti!!! Maloniai KVIEČIAME!!!
Šventinis sezono atidarymas spalio 5 d. 18.30 val. Žalgirio arenos restorane "1410"
Registracija grupėse ir tel.8 615 93665


Linijinių šokių valanda

Linijinių šokių valandos PROGRAMA
Šokantis senamiestis Kaune rugpjūčio 27 d.
Vieta: Rotušės aikštė
Laikas: 12-13 val.
1. Feeling hot
2. Uptown funk
3. Chi balla
4. Teddy boy
5. Cumbia semana ( į 4 sienas, antra siena 15 val.)
6. Future husband
7. Cool cats
8. Cheerio
9. El perdedor
10.Sinner
ir KLASIKA
1. Come dance with me
2. You are so naughty (Tekila)
3. Bosa nova
4. Zjozzy's funk
5. Start to sway
Visa reklama - tai klubinė apranga!!!!
Kviečiame po vasaros visiems susitikti ir linksmai pašokti!!!

Vasaros ritmu

Greit bėga vasara, netruks ateiti ir naujasis XIII šokių sezonas - jį pradėsime rugsėjį, sekite informaciją.
O dabar - patį vidurvasarį, nors už lango apniukę ir šiltas lietus, laikas džiaugtis trumpa lietuviška vasara: šokti prie jūros, prie ežero, sode ir kelionėje, visa tai, ką mokėmes repeticijų salėse sezono metu. Kviečiame prisiminti ir sušokti visus sezono geriausius, linksmiausius šokius TOP10.

SVEIKINAME!!! mūsų šokėjas

SIUNČIAME SVEIKINIMUS Daivai Kielaitei, Vaigai Varnavičienei, Jurgitai Neverdauskaitei ir Vilmantei Tolišienei, iškovojus prizines vietas KLŠA reitinginėse linedance šokių varžybose Palangoje
Rezultatai
ir Angelijai Kubilienei pelnius III vietą (gold intermediate divizija) Europos kantri ir linijinių šokių varžybose Olandijoje.
Rezultatai
Linkime puikių rezultatų ir ateityje!!!

Tradicinis linijinių šokių festivalis

Palangoje "Draugystės Tiltas 2016", birželio 11
Palangos festivalis vyks birželio 11-12 d.d. Mokomės šokius ir ruošiamės dalyvauti !!! TIK Palangos šokių grupė nuo kovo 2 dienos 18.45 val. centre,Laisvės al 101a. Kviečiame mokytis su "Viena Linija" ir dalyvauti tradiciniame festivalyje "Draugystės Tiltas"  Palangoje !!!
Draugystės Tilto 2016 šokiai:
 1. Feeling Hot
 2. Love contract
 3. Magic cha cha
 4. Dance of love
 5. El Perdedor
 6. Modern romance
 7. Teddy boy
 8. Brave
 9. Cheerio
 10. Goodbye monday
 11. Chi balla
 12. Uptown funky
 13. Sinner

Didžiuliai SVEIKINIMAI

SVEIKINIMAI mūsų šokėjoms Marselyje linijinių čempionate pelniusioms 5 pirmas (Angelija, Giedra, Rasa, Rolanda,Jurgita), 3 antras ( Irina, Vaiga, Vilmantė ), vieną trečią ( Tatjana ), vieną penktą vietą ( Giedrė ). Prizų lietus!!!! ŠAUNUOLĖS!!!!
Visi rezultatai
Fotogalerija

Pusryčiai su gera muzika ir šokiais

Kviečiame rytiniam kavos puodeliui, kartu su 'Vienos linijos" šokėjomis -
pusryčiauti, bendrauti ir pašokti!!!
Šokiai nesudėtingi - tobulai rytinei mankštelei:) Fotogalerija
Obladi oblada
Uptown funk
Future husband
Lipstick, powder and paint
Mamitia
Teddy boy
LDF
Feeling hot


Gatvės muzikos diena GMD

Jau antri metai iš eilės Kauno linijinių šokių klubų bendras pasišokimas per Gatvės Muzikos Dienas!!! Šį kartą Vienybės aikštėje - puiki nuotaika, geras oras ir užburianti nuotaika - DIDELIS AČIŪ VISIEMS SUDALYVAVUSIEMS!!! Tikimės kitais metais dar gausesnio būrio linijinio šokio fanų;) Kauniečiai Palangos festivaliui pasiruošę!!!
Fotogalerija

Su Tarptautine Šokio diena!

Kaune šurmuliavo džiazas, o mes "džiazavome ant vandens" !!! - lauko terasoje ant Kauno marių šokome lig sutemų, taip švęsdami Tarptautinę Šokio dieną, kartu su kitais Kauno linijinių šokių klubais. Grynas oras, gera nuotaika ir bendravimo džiaugsmas - ar dar ko reikia iki pilnos laimės? Kaip legendinėje Romos Mačiulytės dainoje:
Truputį žemės, truputį saulės,
Truputį laimės visiems pasauly,
Truputį džiaugsmo, vilties ir meilės
Ir mūsų žemėje gera bus.
Kad niekas mūsų dangaus neliestų,
Kad mūsų soduos žiedai nevystų,
Truputį saulės, truputį meilės
Ir mūsų žemėje gera bus.
Vakaro akimirkos fotogalerijoje.

Vasario 16-ąja ir kovo 11-ąja

prisimenant
PADĖKA

SVEIKINAME!!!

Spanish open 2016 Maljorkoje mūsų šokėjas vėl lydėjo sėkmė;)
SVEIKINAME "Vienos Linijos" šokėjas Rasą Makutėnienę, Giedrę Bliūdžiūtę, Rolandą Mažeivienę, Giedrą Vidžiūnienę, Vilmantę Tolišienę, Angeliją Kubilienę, Tatjaną Dorofejevą su iškovotais prizais!!!
Rezultatai
Fotogalerija

Sveikiname!

Savaitgalį vykusiame Linijinių šokių čempionte Rygoje mūsų šokėjos gražiai pasirodė ir pelnė garbingus prizus. Sveikiname Rasą Makutėnienę (I vieta) ir Giedrę Bliūdžiūtę (II vieta ) bei Giedrą, Iriną, Tatjaną, Vilmantę, Rolandą, Angeliją, Iną,  Jurgitą ir Vaigą su pasiektais rezultatais. Visi rezultatai. fotogalerija

SVEIKINAME!!!

Sveikiname Gintarę, Tatjaną, Vilmantę, Giedrą ir Rolandą gražiai sudalyvavus varžybose "Linedance širdis Vilnius 2016". Linkime geros šventinės nuotaikos ir puikių rezultatų varžybose Ispanijoje!!!
Rezultatai.
Fotogalerija.

SVEIKINAME!!!

Gausiame būryje ir mūsų klubo šokėjos Daiva Kielaitė, Tatjana Dorofejeva, Jurgita Neverdauskaitė, Vaiga Varnavičienė, Rolanda Mažeivienė, Giedra Vidžiūnienė, Vilmantė Tolišienė ir Rasa Makutėnienė bei Giedrė Bliūdžiūtė.Sveikiname gražiai sudalyvavus ir pelnius garbingus prizus. Tegu teisėjų vertinimai būna palankūs ir ateinančiame linijinių čempionate Ispanijoje,Maljorkoje. Didžiulės sėkmės !!!
Rezultatų lentelė
Fotogalerija

Su Vasario 16-ąja -

Lietuvos Valstybės atkūrimo švente !!!
Gausybė šaunių  vasario 16-osios šventimo pasiūlymų Lietuvos Respublikos Prezidentės internetiniame puslapyje, tarp jų rasite ir mūsų klubo iniciatyvą :)

SVEIKINAME!!! Pasaulio WCDF varžybose

Dideli sveikinimai Vienos Linijos šokėjoms sėkmingai sudalyvavus Pasaulio WCDF varžybose Kalkaryje ir iškovojus garbingus prizus!!!
SVEIKINAME:
Rasą Makutėnienę - Pasaulio čempionė Diamond Advance grupėje
Giedrą Vidžiūnienę - III vieta Gold Intermediate grupėje
Rolanda Mažeivienė - III vieta Silver Advance grupėje
Vilmantė Tolišienė - IV vieta Silver Intermediate grupėje
Giedrė Bliūdžiūtė - VI vieta Diamond Advance grupėje
Tatjana Dorofejeva - finalistė Silver Novice grupėje
Vaiga Varnavičienė - finalistė Diamond Novice grupėje
Fotogalerija

Šventinis šokių vakarėlis gruodžio 30 d. 18 val.

kviečiame linksmai palydėt 2015-uosius bendraminčių būryje

Didžiuliai SVEIKINIMAI!!!

Sveikiname klubo šokėjas Giedrą Vidžiūnienę ir Rolandą Mažeivienę Čekijos Open linijinių šokių varžybose  (01.11.2015 ) laimėjus pirmąsias vietas. Jūs tikros šaunuolės!!! Fotogalerija
Visi rezultatai

SVEIKINAME!!!

Savaitgalį įvykusios Lithuanian Open 2015 varžybos Vilniuje, vėl pažėrė prizų mūsų klubo šokėjoms !!! Nuoširdžiai sveikiname Giedrę, Rasą, Rolandą, Vilmantę, Angeliją, Giedrą, Iriną, Vaigą, Jurgitą !!! Fotogaerija
Visi rezultatai:
http://www2.worldcdf.com/…/WebPublish%20Lithuania%202015.htm

Šventinis XII šokių sezono

ATIDARYMAS rugsėjo 30 d. 18.30 val.
Ir tamsus ruduo, ar lietinga žiema nebaugins, kai vakarais susitiksime šviesiose šokių salėse, skambant gerai muzikai ir linksmų draugų būryje !!!

Tradicinis DUYD Estijoje

vyks rugpjūčio mėnesį
Smagus šokių savaitgalis su pasaulyje pripažintais choreografais vyks jau aštuntą kartą - DUYD VIII  ( Dance untill you drop - Šokti iki nukritimo ) Estijoje, renginį organizuoja klubas Happy Feet. Tai renginys, kurį mielai renkasi "Vienos Linijos" šokėjos jau kelinti metai iš eilės.

Nuvilnijo X-asis Draugystės tiltas

per Palangą
Draugystės tiltas arba kaip išlikti jaunam?
Dešimtąjį kartą Draugystės Tiltas Palangoje!!! Virš 1500 šokėjų iš Lietuvos, Norvegijos, Latvijos linksmai vėl šoko Basanavičiaus gatvėje.Tame būryje irgi dešimtą kartą dalyvavo mūsų klubo aktyviausios ir linksmiausios šokėjos. Didelis AČIŪ visoms šokusios su VIENA LINIJA - Jūs mūsų klubo širdis!!! Visą sezoną kantriai "šlifuota" 14 šokių programa linksmai suskamba visų Lietuvos šokėjų bendrame koncerte. AČIŪ organizatorėms Rūtai ir Renatai už pradėtą  ir  tęsiamą gražią tradiciją!!! Pažiūrėkit svetainėje archyvines nuotraukas ir sulyginkite tuos pačius veidus - 10 metų kaip nebūta: energija, gracija, visos formos, šypsenos : kas šoka - nesensta ;))) Fotogalerija

Popietė su šokiais

Didžiuliai SVEIKINIMAI!!!

SVEIKINIMAI mūsų šokėjoms Marselyje linijinių čempionate pelniusioms net 5 pirmas (Angelija, Giedra, Rasa, Rolanda,Jurgita), 3 antras ( Irina, Vaiga, Vilmantė ), vieną trečią ( Tatjana ), vieną penktą vietą ( Giedrė ). Tikras prizų lietus!!!! ŠAUNUOLĖS!!!! Beje, ir gausumu lietuvaičių šokėjų delegacija net trečioje vietoje, po čempionato šeimininkų prancūzų ir šokėjų iš Italijos.
Visi rezultatai
Fotogalerija

Gatvės muzikos diena Kaune

Smagiai sudalyvavom: gera šokėjų nuotaika išbaidė debesis, 15 sušoktų linksmų Draugystės tilto  šokių - kvietė ploti ir į ritmą trepsėti susirinkusius žiūrovus Gatvės muzikos dienoje. AČIŪ visoms, atėjusioms pašokti Rotušės aikštėje - šokis ir muzika, o ypač lietuviška, sukūrė puikią GMD pradžią.
Fotogalerija

Gatvės muzikos diena Kaune

gegužės 16 d. , bus ir šokių!!!
Dalyvausime gegužės 16 dieną Kaune. Oras, tikėkimės, bus puikus, nuotaika nuostabi, eisime i Rotušės aikštę nuo 12 iki 13 val. linksmintis !!! - sušoksime visus  Palangos festivalio "Draugystės tiltas 2015" šokius. Kviečiame visus šokančius ir muzikuojančius jungtis !!!
Organizatorių pasiūlymas "Sex on the beach" su lietuviška muzika BUS ĮTRAUKTAS Į PROGRAMĄ!

Sveikiname!

Giedros Vidžiūnienės ir Rolandos Mažeivienės aukšti rezultatai jau nebestebina, prizinės vietos joms garantuotos! Nuoširdūs sveikinamai ir geriausi linkėjimai siekti pačių aukščiausių apdovanojimų sekančiose varžybose Marselyje ( Prancūzija ), gegužės 15-17d.d. Didžiausios sėkmės !!!
Fotogalerija
Rezultatai

Sveikiname!

Sveikiname Vilmantę, Gintarę, Daivą, Giedrą, Rolandą ir Angeliją sėkmingai sudalyvavus linijinių šokių varžybose Vilniuje!!! Džiaugiamės, kad jūsų įdėtas triūsas ir išlietas prakaitas repeticijose įvertintas garbingais prizais!!! Triskart VALIO !!! "Vienos Linijos" šokėjoms. Fotogalerija

Sveikiname!

Savaitgalį įvykusiame linijinių šokių čempionate Rygoje gražiai pasirodė mūsų šokėjos ir pelnė garbingus prizus. Sveikiname Rasą Makutėnienę ( I vieta ) ir Giedrę Bliūdžiūtę ( II vieta), bei visą darnų kolektyvą Giedrą, Iriną, Tatjaną, Vilmantę, Rolandą, Angeliją, Iną, Vaigą ir Jurgitą pasiekus puikių asmeninių rezultatų. Visi rezultatai. Fotogalerija.

Europos ir pasaulio linijinių šokių bendruomenė

Tradiciškai sausio gale Blakpule (UK) vyko didelis  visos linijinių šokių bendruomenės renginys - šventinė apdovanojimų ceremonija Crystal Boot Awards 2014. Įspūdingas šokių savaitgalis ( beje, pernai tokiame pat renginyje sudalyvavo mūsų šokių klubo atstovės ) vainikuoja 2014 metų sezoną ir iškilmingai pristato, pagerbia iškiliausias linijinių šokių bendruomenės asmenybes, choreografus. Štai jie. !!!

Linksmai pasitiksime ateinančius 2015-uosius!

Sausio 4 d. 15val. tradiciškai - kviečiame į KARNAVALĄ!!!
Truputis  fantazijos ir išradingumo - ir mūsų klubo šokių vakaras - KARNAVALAS, visų Jūsų dėka, sušvis ir suskambės kaip ryškus Naujametinis fejerverkas!!! Gerų idėjų dar rasite čia
Nepraleiskime progos nuotaikingai pasibūti skambant linksmai šokių muzikai!!! Geriausi metų šokiai, pasirodymai, fotosesija ir dovanos!!!
Karnavalinė apranga, šventinė nuotaika - privaloma!
Gaivieji gėrimai, lengvi užkandžiai - pageidaujami :)

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir jau dabar registruotis.

Kalėdinių žaisliukų, šokių ir meduolių vakaras

Nors nuo  Advento sekmadienio pradedame skaičiuoti paskutines 2014 metų dienas, visi esame gražiausių metų švenčių laukime, visą gruodžio mėnesį linksmai šoksime grupėse ir ruošimės tradiciniam metų Karnavalui. Tad susitikime VISI gruodžio 19 d. 18 val. I Centro salėje pasidalinti šventine nuotaika, pašokti ir palydėti senųjų metų paskutiniame metų vakarėlyje!!! Renginio bilietas :) ...  mielas kalėdinis žaisliukas;)

WCDF varžybos LITHUANIAN OPEN 2014,

Spalio 10–12 dienomis Vilniuje
Savaitgalio renginys Vilniuje su šokiais, varžybomis ir... rožiniam fone :) Kviečiame dalyvauti - palaikyti mūsų klubo šokėjas ir kartu šokti lig ryto !!!
Plačiau apie renginį.

XI šokių sezonas jau atidarytas

Su Jūsų gera nuotaika, gėlėmis ir šokiais atidarėme XI šokių sezoną!!! AČIŪ, kad atėjote;)))
Fotogalerija
Nuo pirmadienio, rugsėjo 15 d. laukiame visų po vasaros vėl šokių salėse.
Vėl linksmai leisime vakarus su šokiais!!!

Prabėgusios vasaros atgarsiai

Netruko prabėgti vasara - karšta, turininga ir kupina šokių.
Smagu prisiminti šokių kelionę į Estiją (Haapsalu), stovyklą "Ant bangos", varžybas,  įdomias ekskursijas su Vienos Linijos šokėjomis per trumpus vasaros mėnesius. Didžiuliai sveikinimai šokėjoms, dalyvavusioms liepos mėnesį Europos kantri- linijinių šokių varžybose Olandijoje Vilmantei Tolišienei, Rolandai Mažeivienei ir Angelijai Kubilienei, bei German Summer Classic Kalkaryje varžybose dalyvavusioms Tatjanai Dorofejevai, Giedrai Vidžiūnienei, Rolandai Mažeivienei, Rasai Makutėnienei ir Giedrei Bliūdžiūtei. Rezultatai labai džiuginantys:
http://www2.worldcdf.com/CompResults/WebPublish%20European%202014.htm  (Olandijoje )
http://www2.worldcdf.com/CompResults/WebPublish%20Summer%20Classic%202014.htm  ( Vokietijoje )
Pailsėję ir su gera nuotaika pradedame XI šokių sezoną!!!
Fotogalerija

XI šokių sezono atidarymas

Skaičiuojame paskutines vasaros dienas ir nekantriai laukiame susitikimo su Jumis, ištikimos mūsų esamos ir būsimos šokėjos!!! Vasara pažėrė daug įspūdžių, leido atsikvėpti, sukaupti naujų idėjų ir jėgų artėjančiam šokių sezonui.
Tad  kviečiame į tradicinę sezono atidarymo šventę restorano "Miesto sodas" Retro salėje, rugsėjo 10d. 18:30 val.  Vėl linksmai šoksime,  prisiminsime praėjusių metų,  prabėgusios vasaros įdomiausius įvykius, o taip pat išmoktus šokius :))) Visos būsimo - jau XI-ojo  sezono naujienos,  madingiausi šokiai ir šokėjų pasirodymai tik šį vakarą!!! Įėjimo mokestis 15Lt.
Lauksime visų Jūsų!
Kviečiame iš anksto registruotis!

Tel. registracijai 8 615 93665 Renata.

Beje,  sezono atidarymui pasiruošti, užsiėmimai nuo 27d. 18val. Vilijampolėje (27,28,02,03,04);
Laukiame Jūsų užsiėmimuose!

Ekskursija su dviračiais po Žaliakalnį

Rugpjūčio 30 d. ( šeštadienį )12 val. nuo geležinkelio stoties ekskursija dviračiais "Modernizmo atspindžiai laikinojoje Lietuvos sostinėje "- II dalis. Tepame dviračius ir susitinkame pasiruošę 2 val. įdomiai kartu su gidu pakeliauti po Žaliakalnį ;))) Taip ir  vasarą palydėsime! Nekantriai visų laukiame!!!

Linksmai nuvilnijo IX-asis DRAUGYSTĖS TILTAS Palangoje

Šiais metais baigiamojoje šokių sezono šventėje Palangoje, Draugystės tiltas IX, birželio 7-8 dienomis, dalyvavo arti 40 mūsų klubo šokėjų. Rytinis šeštadienio pasišokimas prie jūros, tradiciškai vidurdienį šokiai linijose Basanavičiaus gatvėje,stebint ir plojant minioms giminaičių-draugų-sirgalių, po to šveninis šampanas ir, trumpai atsikvėpus, šokių vakaras naujoje Palangos sporto arenoje, švenčiant LinedanceLT 10 metų gimtadienį, skambant Stepono Januškos dainoms, bei varžybinis šurmulys, trukęs visą savaitgalį, leido linksmai ir turiningai praleisti puikų savaitgalį pajūryje. Sveikinimai visoms aktyviai dalyvavusioms šokėjoms!!! AČIŪ visoms, šokusioms su mumis jubiliejinį, 10-ąjį klubo sezoną !!!
Linkime Jums geros vasaros, įsimintinų atostogų ir laukiame sugrįžtančių rudenį ;)

Vasaros renginiai

KVIEČIAME
*Baigiamieji X-ojo sezono Šokių šokiai, birželio 25 d. 17.30 val.
*Ekskursija su gidu į Prisikėlimo bažnyčią birželio 27 d. 16.30 val.
*Rugpjūčio 23 d.( šeštadienį ) 11.30 val. ekskursija dviračiais maršrutu 
 "Kauno Žaliakalnis: architektūriniai ir socialiniai kontrastai";
 susitikimo vieta bus tikslinama rugpjūtį
 *Rugpjūčio 8-10 d.d. Estijoje "Dance until you drop"VII
Plačiau info. Tel.8 615 93665 - Renata

X-ojo šokių sezono uždarymui kviečiame

į ekskursiją po istorinį Kauną
Šeštadienio rytinis pasivaikščiojimas su žinomu Kauno architektu, tikime sudomins smalsias ir kultūringas mūsų klubo šokėjas!
Maršrutu „Modernizmo atspindžiai laikinojoje Lietuvos sostinėje“ yra siūloma artimiau susipažinti su trumpu, tačiau itin gilų pėdsaką Lietuvos architektūros istorijoje palikusiu tarpukario Lietuvos Respublikos laikotarpiu.  Didžiojoje Vakarų pasaulio dalyje po Pirmojo pasaulinio karo gan sparčiai plitusios modernizmo idėjos netrukus prasiskynė kelią ir į Lietuvą. Užsienyje studijavusių architektų atneštos į savo gimtąjį kraštą, čia jos įgavo savitą formą, neretai vadinama kaunietiškąja architektūros mokykla. 
Renginys numatomas birželio 14 d . ( šeštadienį ) 10.30 val. Trukmė 1-1,5 val.
Daugiau informacijos grupėse. Tel.8 615 93665
Kviečiame registruotis.

NAUJI NARIAI VISADA LAUKIAMI ;)

KVIEČIAME PRADĖTI ŠOKTI LINIJINIUS !!!
Jau 10-ą sezoną kviečiame visus norinčius šokti - prisijungti į linksmą darnų VIENOS LINIJOS bendraminčių kolektyvą. 
Tvarkaraščiai
Registracija
  Kainos
Laukiame Jūsų!
Atėję šokti pas mus,užpildysite savo laisvalaikį gera muzika, grakščiu judesiu ir atrasite daug bendraminčių.

Klubo 10 metų Gimtadienio ir Tarptautinės Šokio dienos

vakarėlio akimirkos
AČIŪ visoms šokėjoms, kurios kartu su VIENA LINIJA jau 10 metų vakarais susirenka į šokių salę , kur smagus šokis ir gera muzika užkrečia gera nuotaika, o sutikti bendraminčiai tampa gerais draugais gyvenime. AČIŪ susirinkusioms į šventinį vakarėlį, linksmai šokusioms geriausių šokių popuri ir išrinkusioms naują TOP10 !

Šventinis šokių vakaras

Klubo Gimtadieniui ir Tarpautinei šokių dienai balandžio 27
Kviečiame visus dalyvauti ir linksmai švęsti!

Net 17 prizų atiteko mūsų klubo šokėjoms!!!

SVEIKINAME !!!
Giedrė Bliūdžiūtė - I vieta intermediate diamond kategorijoje ir III vieta Modern Line A chrome kategorijoje
Rolanda Mažeivienė - I vieta intermediate silver kategorijoje ir I vieta Modern line A platinum kategorijoje
Giedra Vidžiūnienė - II vieta intermediate gold kategorijoje
Irina Vegienė - II vieta novice gold kategorijoje 
Angelija Kubilienė - III vieta novice gold kategorijoje ir IV Modern line B platinum kategorijoje
Tatjana Dorofejeva - II vieta novice silver kategorijoje ir III Modern line B platinum kategorijoje
Rasa Makutėnienė - II vieta advance diamond kategorijoje ir I Modern line A chrome kategorijoje
Vilmante Tolišienė - IV vieta novice silver kategorijoje ir II Modern line B platinum kategorijoje
Vaiga Varnavičienė - V vieta novice crystal kategorijoje ir II Modern line B chrome kategorijoje
Jurgita Neverdauskaitė - I vieta Modern line B chrome kategorijoje
Nuoširdūs sveikinimai nugalėtojoms!

SVEIKINAME BCWDC varžybų Rygoje

dalyves ir nugalėtojas!
Gausus šokėjų būrys iš Lietuvos sėkmingai sudalyvavo savaitgalį vykusiose linijinių šokių varžybose Rygoje. Mūsų klubo šokėjos parsivežė 6 apdovanojimus. 
Giedrė Bliūdžiūtė - I vieta intermediate diamond kategorijoje
Rolanda Mažeivienė - I vieta intermediate silver kategorijoje
Giedra Vidžiūnienė - I vieta intermediate gold kategorijoje
Ina Kuprionienė - I vieta advance silver kategorijoje
Irina Vegienė - III vieta novice gold kategorijoje
Angelija Kubilienė - IV vieta novice gold kategorijoje
Nuoširdūs sveikinimai nugalėtojoms ir finalistėms Jurgitai Neverdauskaitei, Vilmantei Tolišienei ir Tatjanai Dorofejevai. Sėkmės Jums būsimuose startuose!

Crystal Boot Awards apdovanojomai

Paskutinį sausio savaitgalį jau 18 kartą vyko metiniai geriausių linijinių šokių kūrėjų, iškiliausių instruktorių, linijinių šokių pasaulio personalijų nugalėtojų apdovanojimai. Tai didžiulė šokių šventė, visiems šių šokių gerbėjams - šokėjams,  instruktoriams, choeografams, šokių muzikos atlikėjams, renginių organizatoriams . Įspūdingame renginyje teko laimė sudalyvauti ir mūsų klubo šokėjoms :) Su Tarpautine Šokio diena!

Sveikiname visas šokėjas su Tarptautine šokio diena - veržlios jaunatviškos energijos Jums funki ritmu, harmonizuojančios valso ramybės, aistringos tango jegos, jausmingo rumbos ir salsos žavesio!!!
Neškite su savimi šypseną, gyvenimo džiaugsmą ir užkrečiamai gerą nuotaiką!!!  Fotogalerija

SVEIKINAME Vasario 16-osios proga!!!

SVEIKINAME!

Varžybose Ukmergėje vasario 1 d. mūsų klubui atstovavo Daiva Kielaitė ir Crystal newcomer grupėje užėmė III vietą ! Linkime sėkmingų startų ir ateityje linijinių šokių varžybose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje !

GELTONA-ŽALIA-RAUDONA išskirtinai tautinio

karnavalo atgarsiai
Linksmai atšoktas tautinis-trispalvis Karnavalas!!! Nepakartojamos renginio akimirkos.

Didžiausi SVEIKINIMAI mūsų čempionėms

Rolanda Mažeivienė - II vieta Silver intermediate grupėje
Angelija Kubilienė - II vieta Gold novice grupėje
Triskart VALIO!!! visoms lietuvaitėms šokėjoms pasiekus labai svarių rezultatų Kalkaryje. Džiaugiamės kartu Su Jumis !!!

Italijos čempionate 6 prizinės vietos lietuvaičių

SVEIKINAME klubo šokėjas ir vadoves iškovojus prizines vietas Milane - Italijos kantri ir linijnių šokių čempionate! 
Puikiai pasirodėte!!! Jūsų gražus šokis džiugina žiūrovus, teisėjus ir visas mūsų klubo šokėjas!
Sėkmės sekančiose varžybose!

SVEIKINAME!

Dideli SVEIKINIMAI vienintelei mūsų klubo atstovei - Rolandai Mažeivienei, kartu su 3 šokėjom iš Vilniaus ir Ukmergės linijinių šokių  klubų, garbingai atstovavus Lietuvą Čekijos kantri ir linijinių šokių čempionate ir pelnius II vietą intermediate silver kategorijoje. Džiaugiamės kartu ir linkime sėkmės ateinančiuose čempionatuose Milane ir Kalkaryje!

SVEIKINAME

Sveikiname klubo šokėjas Rolandą Mažeivienę, Giedrą Vidžiūnienę, Vilmantę Tolišienę užėmus I vietas , Iriną Vegienę - II vietą ir Gintarę Jurkševičiūtę - III vietą savo amžiaus ir lygio grupėse LINEDANCE OPEN 2013 linijinių šokių varžybose. Džiaugiamės Jūsų rezultais ir linkime ateityje vien prizinių vietų!!!  Fotogalerija

Anglijos kantri ir linijinių šokių čempionate

VIENOS LINIJOS šokėjos Blackpole, Anglijos kantri ir linijinių šokių čempionate, buvo įvertintos pačiais aukščiausiais apdovanojimais !Šaunios šokėjos Rasa Makutėnienė, Giedra Vidžiūnienė, Angelija Kubilienė, Vilmantė Tolišienė, Ina Kuprionienė ir Rolanda Mažeivienė iškovojo savo amžiaus ir sudėtingumo grupėse I - ąsias vietas, o Giedrė Bliūdžiūtė ir Tatjana Dorofejeva pelnė II - ąsias. Nuoširdūs sveikinimai joms!!! Rezultatai. Fotogalerija

10-asis šokių sezonas

Smagiai sušokom 37 šokius ir taip su VIENOS LINIJOS šokėjom atidarėme 10-ąjį šokių sezoną. Linkime vakarais vėl mėgautis gera muzika, uždegančiu šokiu ir linksma bendraminčių kompanija! Atidarymo akimirkos

Dance Untill You Drop -

Visą savaitgalį su pačiom entuziastingiausiom ir žingeidžiausiom mūsų klubo šokėjom Inga,  Daiva, Nijole, Vilmante ir dviem Jolantom šokom ir dalyvavom linksmame estų organizuotame renginyje "Dance untill you drop" su pačiais populiariausiais linijnių šokių choreografais Ria Vos, Shaz Walton ir Skott Blevins. Fotogalerija

Rugsėjo 11 dieną atidarysime ŠOKIŲ SEZONĄ

Dar liko net 2 savaitės vasaros!!! atostogaujame ir kaupiame saulės energiją ilgai žiemai :) Bet jei išgirdus pažįstamą muziką jau vėl kyla noras šokti ? - kviečiame rugpjūtį antradieniais 18 val. į Vilijampolės salę. Prisiminti praeito sezono šokius, pajudėti, atgauti sportinę formą - gal jau  laikas?! ;)

Dance Untill You Drop -

Šokti iki nukritimo - Estijoje
Kviečiame važiuoti rugpjūčio 23-25 d.d. į Estiją!
Susidomėjus, skambinti Renatai 8 615 93665

IX šokių sezono uždarymas -

Linksmai nuvilnijo tradicinis linijinių šokių festivalis

"Draugystės tiltas" Palangoje
Kaip ir kasmet nemažas būrys mūsų klubo šokėjų aktyviai sudalyvavo festivalio renginiuose Palangoje ir Klaipėdoje. Sveikiname Vilmantę Tolišienę varžybose atstovavus klubą VIENA LINIJA ir parvežus net du prizus.
Fotogalerija

IX šokių sezoną užbaigsime

Kviečiame dviračiais po Kauną birželio 19 d. - trečiadienį 18.15 val. renkames prie Lampedžių kempingo ( Raudondvario plentas ), kas nespėja tuo laiku,  kviečiame prisijungti vėliau, kitame susitikimo taške - santakoje prie Kauno pilies, automobilių aikštelėje 18.45 val.
Maršrutas: Lampėdžiai, Senamiestis, Panemunė, Nemuno sala.
Galutinė stotelė VERO COFFEE HOUSE 20 val. - geriame kavą ir ..šokame!
Galutiniame taške ir su dviračiais ir be dviračių, visas klubo šokėjas kviečiame susitikti, pabūti kartu ir pašokti prieš išsiskirstant atostogauti.

Kviečiame apsilankyti birželio 20 d. Kauno kameriniame teatre Moljero komedija "Šykštuolis arba melo mokykla", 18 val.
Klubui skirtų bilietų kiekis , su nuolaida, ribotas - skambinti Renatai.


KAUNO MARATONE, birželio 9 d. Nemuno saloje

KAUNO MARATONAS - daugiau nei bėgimas!
Mūsų klubo šokėjos Virginija, Vaiga, Aiva, Eglė, Vilma, Livija, Virgilija bandys įrodyti, kad bėgimas - tai gera nuotaika, sveikata, žvalumas ir nauji įspūdžiai;))) SVEIKINAME JUS - priėmus šį iššūkį!!! Laukiame savo klubo šokėjų ir visų VIENA LINIJA komandą palaikančių sekmadienį Nemuno saloje 14 val.
Daugiau informacijos   http://www.kaunasmarathon.lt/
Fotogalerija

SVEIKINAME! mūsų šokėjas

Sezono uždarymo - linijinių šokių vakaro Gargare

TOP 10
Fotogalerija

Sezono uždarymui - linijinių šokių vakaras Gargare

KARTU ŠOKTI SMAGU! Gegužės 26

Per Kauno Dienas kviečiame visus linijiniu šokiu gerbėjus šokti kartu. Jei visa sezona šokai - dalyvauti tiesiog privalai :) Gegužės 26 diena 17val., Gargare - iki malonaus!!

Vakaro šokiai:

Vakarą pradėsime KaunoTOP-5 šokiais:

 

1.Love repeats            

2.Bye Bye mambo     

3.Danza Kuduro        


4.Twinkle                  


5.Hey boy                   

 

Pavasarinis šokių šėlsmas Šiauliuose

balandžio 27 dieną

SVEIKINAME!

Džiaugiamės gražiu savo klubo šokėjų pasirodymu Berlyno kantri ir linijinių šokių varžybose Berlin Open - 2013. Sveikiname:
Rasa Makutėnienė - I vieta intermediate diamond grupėje
Giedrė Bliūdžiūtė - II vieta intermediate diamond grupėje
Ina Kuprionienė - I vieta advance silver grupėje
Puikūs rezultatai!!! Linkime sėkmingų ir gražių pasirodymų ateityje!
Fotogalerija

Sveikiname mūsų šokėjas!

Sveikiname mūsų klubo šokėjas gražiai sudalyvavusias kantri ir linijinių šokių varžybose VILNIUS-LINEDANCE ŠIRDIS ir pelnius prizines vietas:
Rolanda Mažeivienė - I vieta silver intermediate
Giedra Vidžiūnienė - I vieta gold novice
Angelija Kubilienė - III vieta gold novice
Livija Jonaitytė - III vieta crystal newcomer
Daiva Kielaitė - IV vieta crystal newcomer
Fotogalerija

SVEIKINAME!

SVEIKINAME
Giedrą Vidžiūnienę (I vieta Gold novice), Rolandą Mažeivienę (I vieta Silver intermediate), Vilmantę Tolišienę (III vieta Silver novice), Angeliją Kubilienę (IV vieta Gold novice) su pelnytais apdovanojimais ir linkime džiuginančių rezultatų ateityje!

Crystal Boot Awards 2012 Nugalėtojai

TOP 10

Išrinkta TOP 10 PRADEDANČIŲJŲ IR TOP 10 PAŽENGUSIŲJŲ. AČIŪ visoms šokėjoms aktyviai rinkusioms, balsavusioms, pareiškusioms savo nuomonę :) Susumavus rezultatus, iš 57 skelbtų šokių daugiausia savo balsų atidavėte už šokius "Love repeats" ir "Don't make me". Detaliau

Karnavalo NIUJORKO GATVĖS MADA

akimirkos
AČIŪ šokėjoms, smagiai sudalyvavusioms tradiciniame mūsų klubo Naujametiniame renginyje! Salėje tikrai pleveno didmiesčio elegancija, neribota fantazija, netikėti atradimai ir kaip visada gera nuotaika! Fotogalerija.

WCDF Lietuva OPEN 2012

SVEIKINAME VISAS VARŽYBŲ DALYVES IR NUGALĖTOJAS!!!
Livija Jonaitytė - 3 vieta newcomer crystal grupėje,
Daiva Kielaitė - 4 vieta newcomer crystal grupėje
Angelija Kubilienė -  4 vieta gold novice grupėje,
Irina Vegienė - 3 vieta gold novice grupėje,
Giedra Vidžiūnienė - 2 vieta gold novice grupėje,
Vilmantė Tolišienė - 4 vieta silver novice grupėje
Rolanda Mažeivienė - 1 vieta silver novice grupėje,
Fotogalerija


SVEIKINAME!!!!

Mūsų klubo šokėjoms pavyko iškovoti net 3 pirmas, 2 antras ir 1 ketvirtą vietą!!!! Mes Didžiuojamės Jumis!!! Sveikiname Iriną, Rolandą, Rasą, Giedrą, Giedrę, Liviją, Vilmantę dalyvavus ir gražiai pasirodžius! Didelis AČIŪ mūsų "sirgalėms", visoms "perrengėjoms", fotografėms, visiems vadovams padėjusiems ruoštis  - Jūs visi prisidėjotę prie pergalių!!! Fotogalerija
Rezultatai:
Irina Vegienė-Volkova - I vieta Gold newcomer grupėje
Giedra Vidžiūnienė - II vieta Gold newcomer grupėje
Rasa Makutėnienė - I vieta Diamond novice grupėje
Giedrė Bliūdžiūtė - II vieta Crystal novice grupėje
Rolanda Mažeivienė - I vieta Social adult senior grupėje
Livija Jonaitytė - IV vieta Social adult grupėje
Džiaugiamės kartu su Jumis! Taip ir dar geriau ateityje čempionatuose!!!

SVEIKINAME!

Vilnietės Inos rezultatai kaip visada džiugina ir įkvepia visas siekti aukštumų ir tobulėti. Angelijos startas varžybose teikia gražių vilčių. Sveikiname visas varžybų dalyves ir džiaugiamės kartu Jūsų iškovotais rezultatais!

Rezultatai - http://www.worldcdf.com/dico/UserFiles/CompResults/WebPublish%20Baltic%202012.htm

SVEIKINAME!

Šokėjos grįžo su apdovanojimais! 
Irina Vegienė - I vieta novice gold grupėje
Giedra Vidžiūnienė - II vieta novice gold grupėje
Rolanda Mažeivienė - I vieta newcomer silver grupėje
Vilmantė Tolišienė - IV vieta novice silver grupėje
Rasa Makutėnienė - I vieta intermediate diamond grupėje
Ina Kuprionienė - II vieta intermediate diamond grupėje
Angelija Kubilienė - I vieta gold newcomer grupėje
Giedrė Bliūdžiūtė - II vieta intermediate crystal grupėje
Livija Jonaitytė - IV vieta newcomer crystal grupėje
Sveikiname nugalėtojas!!! Linkime ir toliau savo gražiu šokiu pelnyti aukštus apdovanojimus!
Fotogalerija

SVEIKINAME šokėjas,

Mūsų klubo šokėjos pelnė net 7 apdovanojimus!!! Sveikiname Rolandą, Rasą, Giedrą, Iriną, Tatjaną, Angeliją, Giedrę!!! Šiauniai pasirodėte!!!
Visi rezultatai:
http://www2.worldcdf.com/dico/UserFiles/CompResults/WebPublish%20Italian%202012.htm
Fotogalerija

SU TARPTAUTINE ŠOKIO DIENA !!!!

Šypsenos, gėlės, nuoširdūs sveikinimai, puikūs šokėjų pasirodymai šventinio vakaro metu. Fotogalerija

Pradėjome 9-ąjį šokių sezoną!

AČIŪ VISOMS ATIDARYMO DALYVĖMS!
Jūs buvote šaunios!!!!
Fotogalerija

SVEIKINAME!

NUOŠIRDŪS SVEIKINIMAI mūsų šokėjoms
 Angelijai Kubilienei - iškovota 1 vieta ( Newcomer Gold ) pasaulinėje kantri ir linijinių šokių federacijos varžybų reitingų lentelėje;
Giedrai Vidžiūnienei -  iškovota 1 vieta ( Nevice Gold ) pasaulinėje kantri ir linijinių šokių federacijos varžybų reitingų lentelėje.
NESUSTOTI !  ŠOKTI !  KOVOTI IR TOLIAU!!!

Kalėdiniai šokių maratonai

Naujametinis KARNAVALAS

Kaip ir kasmet karnavalas su linksmais šokiais, prizais, pasirodymais ir...profesionalia fotosesija! Šiemet tema - Niujorko gatvės mada! Jūsų fantazijai, nežabotai saviraiškai, išmonei tegu nebūna ribų.
Jūsų dėmesiui keletas nuorodų:
Vakaras prasidės fotosesija. Profesionali fotografė Edita - čia jos svetaine,  mūsų karnavale suvaidins ;)! legendinį Niujorko gatvių fotografą Bill Cunningham. Apsirenkime taip, kad neliktume nepastebėti!!! Gal pavyks sukurti net keletą personažų ? - nevaržykime savęs!
Atsineškime gerą nuotaiką! Gaivieji gėrimai ir užkandėlė - Jūsų nuožiūra;))
Renginio vieta - Demokratų 36.
Laikas - 2013 sausio 6 d.15 val.
Iėjimas - 25 lt., iki gruodžio 13 d. taikoma 20% nuolaida.SVEIKINAME mūsų šokėjas

KLŠA Lietuvos linijinių šokių čempionate Vilniuje dalyvavusios mūsų klubo šokėjos vėl grįžo su apdovanojimais!
DIDŽIAUSI SVEIKINIMAI Livijai, Daivai,Giedrai, Angelijai, Rolandai, Vilmantei ir Gintarei! Tegu ir ateityje Jūsų gražus šokis džiugina žiūrovus ir būna gerai įvertintas teisėjų!!!
Rezultatų lentelė:
http://www.linijiniaisokiai.lt/images/files/Apdovanojimai_KLSA_2012%281%29.pdf

Line dance FIESTA - Birštono žiema 2012

"Line dance Fiesta Birštono Žiema 2012"
Fotogalerija

2012 gruodžio 7-8d. linijinių šokių mėgėjų laukia žiemiškas Birštonas ir linijinių šokių vakaras "Line dance Fiesta Birštono Žiema 2012". Pasivaikčiojimai prie Nemuno, mineralinio vandens gydyklos, baseinai, pirtys, kavinės. O taip pat dinamiškas linijinių šokių mokymas su kviestiniais instruktoriais, šokių kolektyvų pasirodymai, madingiausi linijiniai šokiai.

"Line dance Fiesta Birštono Žiema 2012", dvi dienos aktyvaus poilsio ir geros nuotaikos, daug judesio ir šokį mylinčių žmonių!

Registracija grupėse pas vadovus, vietų skaičius ribotas!!!

Kviečiame į šokių vakarą Gargare,

ŠOKTI KARTU SMAGU!!!

Gegužės 20 d.17 val. GARGARE be  Kauno TOP5, visų Palangos šokių sušoksime ir šiuos 36 daugumai gerai žinomus šokius...Sezono pabaigai finalinis,baigiamasis, pats linksmiausias vakaras Jums, mieli linijinių šokių gerbėjai!!! 

KAUNO TOP 5

Cumbia semana; Irish stew; 1000 years; You are so naughty (Tekila);

Under the sun.


KLŠA Lietuvos linijinių šokių čempionatas 2012

Finalinis Lietuvos linijinių šokių čempionatas, leisiantis įvardinti šių metų LIETUVOS ČEMPIONUS!!! Jau šį sekmadienį Vilniuje! Mūsų klubo šokėjos Livija Jonaitytė, Daiva Kielaitė, Rolanda Mažeivienė, Gintarė Jurkševičiūtė, Vilmantė Tolišienė, Giedra Vidžiūnienė, Angelija Kubilienė ruošiasi jame dalyvauti. Linkime joms didelės sėkmės!!!

Dviračiais sekmadienio popietę

 

Kaip taisyklė, dviračių žygiui, puikus oras! Besiritinėjanti pažeme rudeniška saulė, leido džiaugtis puikiais vaizdais, minant dviračio pedalus; gera ir beveik pastovi, su nežymiais pasikeitimais, klubo šokėjų komanda suskaičiavo 45 km - atstumas iki atokios miško trobelės, ten ir atgal. Svetingi šeimininkai Eglė ir Ramūnas leido mėgauti, atrodo, civilizacijos nepaliesta nuostabia gamta... O kur dar  karšta grybų sriuba, paslaptinga "raganiška" arbata, jėgų išbandymas ant kūjokų!!! AČIŪ Jiems! Nepamirštami mometai!Fotogalerija

Vasariniai susitikimai-susibėgimai

Vidurvasarį mielai pakvietė mūsų klubo šokėjas Giedra į Raudondvarį, Aldona - į Žaliakalnį. Didelis AČIŪ Joms! Buvo labai smagu!!!

Tarptautinis linijinių šokių festivalis

Prizai iš varžybų Rygoje!!!

Mūsų šokėjos parsivežė 4 apdovanojimus įvairiose grupėse.

Sveikiname:

Giedrą Vidžiūnienę -  III vieta Newcomer gold grupėje,

Tatjaną Dorofejevą - III vieta Newcomer silver grupėje,

Iriną Vegienę - II vieta Newcomer gold grupėje,

Rasą Makutėnienę - I vieta Newcomer diamond grupėje.

Sveikiname Vilmantę Tolišienę perėjusią į finalą,

Sveikiname Gintarę Jurkševičiūtę puikiai debiutavusią gausioje Newcomer open grupėje.

Linkime sėkmingų pasirodymų ir ateityje!!!!  Fotogalerija

BCWDC įteikti Teisėjų sertifikatai

Penkių linijinių šokių klubų vadovai: 2 iš Latvijos ( Iveta Kalnina ir Dzintra Rozite ) ir 3 iš Lietuvos ( Neringa Kirklienė, Egidija Merenanu ir Renata Šalaševičienė ) , po sėkmingai išlaikyto egzamino tapo WCDF Nacionaliniais Teisėjais. Sveikinimai!!! Fotogalerija

Valsų vakaras Lietuvai


Vasario 16 d. vyko Aleksoto bendruomenės centro ir Aleksoto seniūnijos organizuotas šventinis renginys  “Valsų vakaras Lietuvai”.  Kartu su tokiais žinomais atlikejais -VDU muzikos akademijos kameriniu orkestru, VDU muzikos akademijos solistais, Kauno vyrų choru „Perkūnas", Tautinės muzikos ansambliu „Ratelinis", Aleksoto bendruomenės centro ansambliu „Svirbė" - puikiai pasirodė ir mūsų šokių klubo"Viena linija" , Aleksoto pažengusiųjų grupės šokėjos. Jos taip pat kaip ir visi to vakaro dalyviai šoko valsą, ir savo pasirodymu baigė šventinį vakarą. Grupės šokėjos buvo apdovanotos organizatorių padėkos raštu.Nuoširdus AČIŪ šokėjoms ir jų vadovei Rūtai!   Fotogalerija


 
 

SVEIKINAME!!!

Irina ir Giedra jau antrą kartą dalyvauja linijinių šokių varžybose. Jų užsidegimas ir ryžtas nepakartojami! Mes džiaugiamės ir didžiuojamės Jumis! Visos mūsų klubo šokėjos "serga" už Jus:)  Linkime karštų žiūrovų plojimų ir gerų rezultatų Rygoje,... o vėliau galbūt ir Paryžiuje, Edinburge ar Stokholme :) Visų Ukmergėje Newcomer Gold kategorijoje šokusių šokėjų nuotaika, entuziazmas ir elegancija neliko nepastebėti   - visos buvo apdovanotos specialiais renginio rėmėjų prizais. Fotogalerija

Karnavalo UGNIS IR LEDAS akimirkos

Mūsų klubo šokėjos pačios išradingiausios, kūrybingiausios ir linksmiausios! Tuo galėjome įsitikinti vakaro metu. Fotogalerija Poetiniai ekspromtai

SVEIKINAME SU SĖKMINGU STARTU!!!

Sveikiname Giedrą, Iriną, Loretą, Rasą ir Gintarę! Puikūs buvo Jūsų pasirodymai! Linkime dar daug pergalių ateityje :) Džiaugiamės kartu su Jumis pelnytais prizais:

Giedra Vidžiūnienė - I vieta newcomer gold grupėje,

Irina Vegienė - II vieta newcomer gold grupėje,

Loreta Bendžienė - III vieta newcomer diamond grupėje,

Rasa Makutėnienė - I vieta newcomer crystal grupėje,

Gintarė Jurkševičiūtė - I vieta newcomer open grupėje. 

( Fotogalerija )

 

SVEIKINAME!!!

Turiningą ir pažintinę kelionę į Edinburgą apvainikavo pelnyti mūsų šokėjų prizai čempionate:
Vaiga Varnavičienė - I vieta newcomer crystal kategorijoje
Jurgita Neverdauskaitė - II vieta newcomer diamond kategorijoje
Tatjana Dorofejeva - IV vieta newcomer silver kategorijoje
Giedrė Bliūdžiūtė - V vieta novice crystal kategorijoje
Sveikiname nugalėtojas !!!
Fotogalerija

Koncertinė išvyka į Aukštaitiją

Mūsų klubo šokėjos paruošė net 10 šokių programą! Įdėtas triūsas ir išlietas prakaitas buvo įvertintas karštais žiūrovų plojimais ir nuoširdžiu kvietimu atvykti ir kitais metais :) Vadovės Giedrės sukurta ir visų važiavusių entuziastingai įvertinta plati kultūrinė programa!Dalyvavome Rokiškio sūrių degustacijoje, susipažinome su Rokiškio istorija aplankę dvarą-muziejų, bažnyčią, lankėmės stručių fermoje Juodupėje ir pamatėme šį miestuką pačioje palankiausioje šviesoje, vedini veiklios ir nuoširdžios Juodupės seniūnės. Kelionėje atgal į Kauną vėlgi netrūko atrakcijų: Anykščių bobslėjaus trasa ir labirintiniai kukurūzų laukai leido visiems važiavusiems pajusti - koks gali būti turiningas ir įdomus savaitgalis keliaujant po Lietuvą! Fotogalerija

ŠOKIŲ SEZONAS JAU PRASIDĖJO!

Jau tapo tradicija šokių sezoną atidaryti naktiniame klube "Siena". Sušokta beveik 40 šokių! Pristatyti nauji! Prisimintos praėjusio sezono išvykos!... Ačiū nenuilstančioms ir nepakartojamoms mūsų klubo šokėjoms :) Jūs sukūrėte sau šventę! Buvo geras "apšilimas" prieš pradedant užsiėmimus grupėse. Fotogalerija.

Sveikatinantis :) dviračių žygis Kleboniškio miške

Rugsėjo 26 dieną, gražų "bobų vasaros" sekmadienį, įvyko paskutinis - baigiamasis dviračių žygis. Tai jau buvo ketvirtoji mūsų klubo šokėjų išvyka šią vasarą. Šį kartą dalyvių buvo 13! Jūratė, Jolanta , Vida ir Eglė prisijungė pirmą kartą , ir netrumpas kelionės maršrutas, nusidriekęs net iki Karmėlavos, jų neišgąsdino:)) Nuvažiuota virš 30 km, o kai kam nuo namų net virš 40 km! Puiki diena - saulė, grynas oras leido pasidžiaugti vasarišku oru. Linksmai ir turiningai praleistas laikas! Dviračių sezoną uždarėme, paleisdami į dangų popieriniį žibintą...  Fotogalerija

Akcija - 10 šokių kursai pradedantiesiems!

 Kviečiame į 10 šokių kursus pradedantiesiems už ypatingai patrauklią kainą – 10 užsiėmimų ir išmoktų šokių CD tik už 110 lt. Nuo spalio 11 d. iki gruodžio 22d. kiekvieną pirmadienį 20 val. mokomės linksmus ir nesudėtingus čarlstoną, tvistą, salsą, rumbą, disko, kantri šokius, ir jau per Kalėdas ir Naujus metus drąsiai šokame patys ir pamokome savo draugus! Pasiūlymas draugams – kaina krenta 10 lt, jei atsivedate draugus :):):) Nepraleiskite puikios progos! Tvarkaraštis...

Su dviračiais po Kleboniškio mišką!

Sinoptikai žada gražią dieną - kodėl nepasportuoti?! Kviečiame visas mūsų šokėjas traukti dviračius iš sandėliukų ir prisijungti žygyje po Kleboniškio mišką. Nuo Kauno pilies judėsime Jonavos gatve, todėl galima prisijungti nuo "Neste" kolonėlės 10.45 val. arba nuo parduotuvės "Šilas" 11.00 val. Kelionė planuojama 3-4 val. :) Iki susitikimo sekmadienį!

Puikus linijinių šokių renginys Estijoje

Per dvi dienas išmokome 11 naujų šokių, kuriuos jau nuo rudens mokysimės visose grupėse. Susitikome senus linijinių šokių draugus iš Estijos ir Latvijos, pentadienio popietę turėjome išvyką į Estijos nacionalinio parko pelkę, kur pamatyti vaizdai tiesiog užbūrė:) Nedidelis bet jaukus Viljandi miestelis, turintis modernią sporto salę,  įrengtą istoriniame, paveldo saugomame objekte, maloniai nustebino. Pamatyti vaizdai ir patirti įspūdžiai pranoko lūkesčius:) Akimirkos iš renginio fotogalerijoje.

Ne tik šokam, bet ir aktyviai sportuojam!

"Prisiekę" mūsų klubo  dviratininkai :))  dar neketina greit užbaigti dviračių sezono. Jei ruduo leis ( o sinoptikų prognozės palankios ) bus žygis po Kleboniškio mišką. Planuojama data - rugsėjo 26 d. Visa likusi informacija bus nuo rugsėjo mėn. grupėse. Taigi, paskutinis šansas visiems dar neišdrįsusiems prisijungti, dar nespėjusiems- aktyviai sudalyvauti ir patirti riedėjimo džiaugsmą!
Birštone dviračių žygio dalyviai Jolanta ir Egidijus, Vilma, Rasa, Rita ir Irma, Virginija, Andrius ir Renata sveikai pavargę šypsosi ir užtikrina, kad 31 km - tai visai mažai ;)  Fotogalerija

Ateik šį penktadienį į spalvotą senamiesčio gatvelę

Šventė, pavadinimu GELTONA ŽALIA RAUDONA, vyks Kauno senamiestyje, M. Daukšos gatvėje rugsėjo 10 d.
Nuo18 val. gros gatvės muzikantai, vyks piešimo pamokos, vilios egiptietiški saldumynai, bus rudeninės madų kolekcijos pristatymas ir aišku linijiniai šokiai (nuo 19 val.). Renkamės 18.30 val. prie Popieriaus salono. Aprangos kodas - mūsų klubo apranga Palangos festivalyje :) Tikėkimės bus geras oras, o gerą nuotaiką atsinešime! Iki susišokimo!!!

SVEIKATINANTYS (sveikatą skatinantys :) žygiai dviračiais po Kauną ir apylinkes tęsiasi !

Dviračius vežamės savu transportu iki Birštono ( yra galimybė nuomuotis dviratį  Birštono turizmo centre - plačiau ) ir ten puikiais dviračių takais tikėkimės vėl įveiksim 30 km :)) Beje, maršrutą dar renkamės iš dviejų:  I Maršrutas arba II Maršrutas. Prašome pagalvoti ir išsakyti savo nuomonę :) Susitinkame prie Kauno pilies 9.30 val. Kviečiame aktyviai dalyvauti!!! Smulkesnė informacija - Renata 8 615 93665 , Vilma 8 682 55175 ir Irma 8 688 27468.

DĖKOJAME!!!

Visiems mūsų klubo šokėjams linksmai sudalyvavusiems linijinių šokių renginyje "Šokanti Laisvės alėja" Kauno dienose.
Akimirkos iš šventės-  Fotogalerija
Kauno kultūros centro padėka klubui.

Sveikiname mūsų klubo šokėjas

sėkmingai sudalyvavusias Lietuvos kantri ir linijinių šokių varžybose Vilniuje!!! Ačiū puikioms "sirgalėms" ir visai palaikymo komandai!
Dėkojame puikiai pasirodžiusioms grupių "LENGVAI", "HOT LINE" IR "VIA LINE" šokėjoms!!!
Sveikiname Daivą Tamošiūnienę ir Liviją Jonaitytę Diamond Social ir Open Social grupių finalistes!
Geros nuotaikos ir sėkmingų pasirodymų ateityje!!! fotogalerija rezultatai

Apie mus rašo: www.kaunoalėja.lt

Placiau apie mūsų klubo šokėjų pasiekimus Linijinių ir kantri šokių čempionatuose Vienoje ir Rygoje rašo internetiniame laikraštyje Kaunoalėja.lt  skaityti

Mūsų šokėjų iškovoti garbingi prizai

Lietuvaičių šokėjų delegacija eilinį kartą stebino ir baugino Olandijos ir kitų Europos šalių linijinių šokių varžybų dalyvius;) Vien mūsų klubo šokėjų pelnytos 8 prizinės vietos Europos čempionate!!!
Livija Jonaitytė - 4 vieta newcomer crystal grupėje,
Angelija Kubilienė - 1 vieta silver newcomer grupėje,
Rolanda Mažeivienė - 4 vieta silver newcomer grupėje,
Tatjana Dorofejeva - 5 vieta silver novice grupėje,
Irina Vegienė - 2 vieta gold novice grupėje,
Ina Kuprionienė - 1 vieta silver intermediate grupėje,
Rasa Makutenienė - 2 vieta diamond intermediate grupėje,
Giedre Bliudžiūtė -2 vieta crystal intermediate grupėje.
Didžiuliai sveikinimai joms! Linkime ir toliau neprarasti kovinio azarto, ryžto ir nusiteikimo taip gražiai šokti ir nugalėti! Fotogalerija

Šokių sezonas jau atidarytas!!!

Kai šokti kartu yra smagu!!!

Kartu su tradicinėmis Kauno dienomis gegužės 20 dieną Gargare linksmai praėjo pirmasis Kaune jungtinis linijinių šokių vakaras "Audringas šokių virusas vienoje linijoje". Tą šiltą vakarą kartu šoko ne tik Kauno, bet ir Marijampolės bei Vilniaus šokėjai. Organizatorių vardu dėkojame visiems sudalyvavusiems ir tikime, kad šis renginys taps gera tradicija kartą per sezoną visiems klubams susirinkti ir ŠOKTI KARTU!!! Fotogalerija

Gyvenkime sveikiau!

www.ekojoga.lt
EKOJOGA kviečia į nemokamus jogos užsiėmimus Lampėdžiuose!

SVEIKATINANTIS (sveikatą skatinantis :) rytinis bėgimas su maudynėmis ir žygis dviračiais po Kauną ir apylinkes

Sveikiname Eglę ir Virginiją nepabijojusias monotoniško ir nuobodaus lietaus šeštadienio ryte ir dalyvavusias bėgime su maudynėmis Lampėdžiuose. Tai buvo pakankamai romantiška :)

Saulėtas sekmadienio rytas ir gaivus oras po lietaus žadėjo kupiną sveikatos popietę. Rita, Virginija, Vilma, Rasa, Aiva, Dalia, Saulius, Giedrė ir Renata - visi sportiškai nusiteikę, įveikėme 30 km maršrutą. Dviračių trasa vingiavosi miško takeliu Romainiuose, pro kibininę Giraitėje, pro IX fortą ir linksmu Kaniukų kalneliu ( kelionės "vinis"). Geroj kompanijoj, su nuotaika keliaujant, niekas nesiskundė nuovargiu, nors nuvažiuotas atstumas nemenkas ;) Taigi - gimė idėja naujai kelionei dviračiais :)))   fotogalerija

DĖMESIO!!!

Kita tokia išvyka dviračiais vyks liepos 11 dieną. Planuojamas maršrutas: Panemunės šilas, Pažaislio vienuolynas, Jachtklubas. Susitinkame sekmadienį 12 val. prie Molo, pradėti žygį galima 11 val. nuo Vilijampolės tilto ( iš Raudondvario pusės ). 

Kviečiame visas šokėjas ir jų šeimos narius prisijungti pasportuoti ir paiškylauti. Nedelskite - vasara tokia trumpa...

Daugiau informacijos gali suteikti Renata 8 615 93665, Dalia 8 612 23416 ir Virginija 8 612 11503.

SVEIKATINANTYS (sveikatą skatinantys :) žygiai dviračiais po Kauną ir apylinkes tęsiasi !

Virginija, Dalia, Irma, Vilma, Rasa, Jolanta, Egidijus ir Renata pradėję maršrutą pavėsingais Panemunės dviračių takeliais ir atsikvėpę "Katpėdėlėje", vieningai nutarė, kad ir karšta, netrumpinti maršruto, toliau judėti link Pažaislio ir Jachtklubo, kaip ir buvo sumanyta. Tarpinės stotelės ir atsikvėpimai su šaltu alumi padėjo sėkmingai įvykdyti užsibrėžtą kelionės programą. Vėl 30 km!!! ( o kai kam ir dar daugiau, kad sugryžti iki namų :)) . SVEIKINAME VISUS DALYVAVUSIUS !!!   Fotogalerija.

Vasara dar nesibaigia! Kviečiame išbandyti savo jėgas sekančiame žygyje rugpjūčio 22 d. Keliausime į Birštoną savu transportu ( vežamės savo dviračius ) ir ten puikiais dviračių takais tikėkimės vėl įveiksim 30 km :)) Renkamės prie Kauno pilies 9.30 val. Kviečiame aktyviai dalyvauti!!! Smulkesnė informacija - Renata 8 615 93665 , Vilma 8 682 55175.

Sveikiname mūsų šokėjas

Ačiū už gražų, nuoširdų Jūsų šokį!!! Tegul išlietas prakaitas repeticijų salėje ir dedamos pastangos visada atneša gerų rezultatų, džiugina teisėjų įvertinimais ir būna palydėti žiūrovų plojimais.
Rezultatai  http://www.linijiniaisokiai.lt/images/files/Apdovanojimai_U_internete%20%282%29.pdf

Apie mus rašo savaitraštyje GERAS TV, Nr.37

Eurobasket-Linedance

Europos krepšinio čempionatas pasibaigė, o šventinės akimirkos ir patirtas vienybės jausmas liko:) Ačiū renginyje dalyvavusioms ir mūsų klubą linksmai pristačiusioms Zinai, Alvydai, Audronei, Remigijai, Vidai, Rolandai, Gintarei, Livijai ir Giedrai. Fotogalerija

Tradiciniame linijinių šokių festivalyje DRAUGYSTĖS TILTAS 2010

 Net 90 mūsų klubo šokėjų dalyvavo šiame, kasmet vis populiaresniame renginyje. Visi dalyvavę jau žino - DRAUGYSTĖS TILTAS - tai puikiai praleistas laikas ir gera nuotaika, kaip atpildas už repeticijose lietą prakaitą, besimokant festivalio šokių. SVEIKINAME VISAS DALYVES ! JŪS PASIRODĖTE PUIKIAI !!! Fotogalerija

Dėmesio!!!

Tarptautinis Linedance šokių festivalis ,,Draugystės tiltas" vyks  Birželio 12 d. Palangoje. plačiau

Baigėsi penktasis Baltijos kantri ir linijinių šokių čempionatas

SVEIKINAME NUGALĖTOJAS !!!

Giedrė Bliūdžiūtė – IV vieta Crystal Novice grupėje;
Vaiga Varnavičienė – IV vieta Crystal Newcomer grupėje;
Tatjana Dorofejeva - IV vieta Silver Newcomer grupėje;
Ina Kuprionienė - I vieta Diamond Novice grupėje

Akimirkos iš čempionato Rygoje fotogalerija

Šokių savaitgalis Blakpule

Nuotaikingas linjinių šokių savaitgalis Blakpule (Didžioji Britanija) su įspūdingu Helovyno vakareliu ir puikiomis įžymių choreografų Alison Biggs ir Peter Metelnick pamokomis (Fotogalerija)

Dideli sveikinimai!!!

Sveikinimai vilnietėms šokėjoms Inai ir Gintarei, bei Dainai iš Telšių pademonstravusioms aukštą meistriškumą ir pelniusioms prizines vietas čempionate, o taip pat visoms šokėjoms iš Klaipėdos iškovojusioms net 21 prizą!!! VALIO! VALIO! VALIO VISAI LIETUVOS DELEGACIJAI !!!
Mūsų klubo šokėjų pelnyti prizai Olndijoje vykusiame Europos kantri ir linijinių šokių čempionte džiugina:
Giedra Vidžiūnienė - I vieta Gold newcomer grupėje
Irina Vegienė-Volkova - II vieta Gold newcomer grupėje
Tatjana Dorofejeva - II vieta Silver newcomer grupėje
Rolanda Mažeivienė - III vieta už šokį "Rhyme Or Reason"  Adult senior social grupėje
Loreta Bendžienė - IV vieta Adult senior social grupėje
Vilmantė Tolišienė - IV vieta už lilt  šokį Diamond newcomer grupėje
Rasa Makutėnienė - I vieta Diamond newcomer grupėje
Jurgita Neverdauskaitė - V vieta už novelty šokį Diamond novice grupėje
Giedrė Bliūdžiūtė - III vieta Crystal novice grupėje.
SVEIKINAME !!!  Fotogalerija

Vasaros stovykla su linijiniais šokiais.

Populiariausias 2009 metų šokis AMAME

Visi Crystal Boot Awards nugaletojai skyriuje - Tai įdomu

Palangos miesto savivaldybės padėka

Šokių klubui "Viena linija"
Padėka šokių klubui "Viena linija" už dalyvavimą 2009 m. tarptautiniame linijinių šokių festivalyje "Draugystės tiltas".

Sveikiname mūsų klubo šokėjas!

Sveikiname mūsų klubo šokėjas pelniusias medalius ir prizines vietas 2009 metų Austrijos kantri ir linijinių šokių čempionate Vienoje, spalio 3-4 d.d.!!!

Giedrė Bliūdžiūtė – II vieta Crystal Novice grupėje
Ina Kuprionienė - III vieta Diamond Novice grupėje
Jurgita Neverdauskaitė – V vieta Diamond Newcomer grupėje
Tatjana Dorofejeva – V vieta Silver Newcomer grupėje
Vaiga Varnavičienė – diplomas ir medalis už Funky ir Cuban šokių V vietas

Nuotraukos...

Mūsų klubo šokėjos, pelniusios apdovanojimus Vilniuje - SVEIKINAME!

I vieta Diamond Newcomer kategorijoje - Jurgita Neverdauskaitė
II vieta Crystal Newcomer kategorijoje - Vaiga Varnavičienė
II vieta Silver Newcomer kategorijoje - Gražina Kazlauskienė
III vieta Silver Newcomer kategorijoje - Tatjana Dorofejava
IV vieta Diamond Newcomer kategorijoje - Vilmantė Tolišienė

Gegužės 24d. Linijiniai šokiai Kauno miesto centre.

Gegužės 24d. Linijiniai šokiai Kauno miesto centre.
(Muzikinio teatro sodelyje, prie restorano "Miesto sodas")

Dinamiškas šokių mokymas, galimybė puikiai praleisti popietę kiekvienam atėjusiam į miesto sodą!

RENGINIO PROGRAMA:
16.00 -17.00 val. Liaudies šokiai
17.00-18.00 val. Linijiniai šokiai
18.00-19.00 Pramoginiai šokiai

LINIJINIŲ ŠOKIŲ DALIES PROGRAMA:
 17.00 val. 
Visi linijinių šokių klubai šoka bendrus Palangos festivalio šokius:

1. Alfie;
2. Cow girls twist;
3. Live Laugh Love;
4. Yeppi;
5. Big girls Boogie;
***
17.15 val.
Jūs dar nemokate šokti linijose?  
Pabandyti kvieèia Kauno linijinių šokių klubų vadovai.
1. Yeppi ;
2. Disko;
3. Cow girls twist;
***
17.30 val.
Madingiausi linijiniai šokiai. Šoka visi!
 Ghost train
 Ziozzis funky
 Bosa Nova
 Black Coffe
 Tequila
 Picnic Polka
Bada Boom
Jambolee
Rio
Southern Delight
Bounce
Dizzy
Sex on the beech

ir daugelis kitų...

Sveikiname nugalėtojas!

I vieta Choreography Country kategorijoje - Renata šalaševičienė (šokio aprašymas)
III vieta Diamond Newcomer kategorijoje - Jurgita Neverdauskaitė
III vieta Diamond Novice kategorijoje - Ina Kuprionienė
III vieta Diamond Intermediate kategorijoje - Renata Šalaševičienė 
IV vieta Crystal Novice kategorijoje - Giedrė Bliūdžiūtė
V vieta Crystal Newcomer kategorijoje - Vaiga Varnavičienė
V vieta Silver Newcomer kategorijoje - Gražina Kazlauskienė

Mūsų klubo šokėjų Italijos kantri ir linedance šokių čempionate laimėjimai

Mūsų klubo šokėjų Italijos kantri ir linedance šokių čempionate laimėjimai:
Diamond Newcomer II vieta - Jurgita Neverdauskaitė
Silver Newcomer III vieta - Gražina Kazlauskienė
Silver Newcomer V vieta - Tatjana Dorofejava
Diamond Intermediate I vieta - Renata Šalaševičienė

GINESO REKORDO SIEKIMAS ESTIJOJE

GINESO REKORDO SIEKIMAS ESTIJOJE !!! 
PASAULYJE ILGIAUSIA VIENĄ ŠOKĮ ŠOKANČIŲ ŠOKĖJŲ LINIJA !!! 

Data: 2008 m. birþelio 14-15 d.
Vieta: Parnu apylinkės, Sassi žirgynas (Sassi Stable) (20 km nuo Parnu miesto)

9-tasis Estijos Line – dance Festivalis

Birþelio 14 d. Sassi Stable

10.00 – 13.00 Registracija Sassi Stable
12.00 Paskutinë proga išmokti specialųjį Gineso rekordo šokį
13.00 Atidarymo ceremonija

15.00 - 16.00 GINESO REKORDO SIEKIMAS – PASAULYJE 
  ILGIAUSIA ŠOKIŲ LINIJA !!!!

19.00 Vakarëlis su žymiausia Estijos country muzikos grupe 
  KANNUS, DJ Saara, DJ Ari, Ivonne & Starlines iš 
  Olandijos ir kitomis šokių grupėmis
24.00 Autobusai grįžta į Parnu

 

Birželio 15d. Sassi Stable

9.00 ir 10.00 Rytinė mankšta su Ivonne ir Kaie
11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Line dance šokių pamokos su Ivonne van Loon, Kaie Seger ir kiti
15.00 Žirgų įou
16.00 Laisva šokių programa
17.00 SIURPRIZAS! Uždarymo ceremonija

 

Apgyvendinimas Jūsų nuosavose palapinėse arba vasarnammiuose www.sassitali.com 
(Užsakykite jau dabar!!!) arba įvairiuose viešbučiuose Parnu mieste. ( www.parnu.ee )
Maisto ir gėrimų bus galima įsigyti lauko bistro. Automobilių stovëjimo aikštelė ir vieta palapinėms nemokama.

Regitracija bûtina!!! 
Renginio bilietai suaugusiems:
Iki 2008 sausio 31 d. – 100EEK arba 7 EUR
Nuo 2008 02 01 iki 2008 04 30 – 150EEK arba 10 EUR
Nuo 2008 05 01 iki 2008 06 14 – 200EEK arba 13 EUR
Renginio bilietai vaikų grupėms (min. 10 asmenų): 50EEK arba 3 EUR asmeniui
Vaikų grupių registravimas tik iki 2008 05 31!!!
Kviečiame važiuoti ir dalyvauti kartu, inf. Renata 8 615 93665, Giedrė 8 699 79887

2354 šokėjai vienoje linijoje

2354 šokėjai vienoje linijoje, nusidriekusioje beveik 6 kilometrus!!! - toks rekordinis skaičius linijinių šokių entuziastų susirinko Estijoje, į tradicinį IX Linedance festivalį Piarnu, Sassi Stable vietovėje, kur buvo siekiama užfiksuoti Gineso rekordą. Akimirkos iš festivalio:
Šokių klubas Viena Linija ©2006-2010 http://www.line-dance.lt/